piatok 21. októbra 2011

Back from London!

Takže a som späť z Tatier a Londýna, plná nových zážitkov a nápadov na nové príspevky.
Aaaaaa samozrejme som si opäť priniesla nejakú tu kozmetiku. Veď tí čo ma poznajú, vedia, že to si nemôžem nechať ujsť. Samozrejme takú, ktorú u nás ani nezoženiete.

No a ohľadom týchto vychytávok, bude aj môj nasledujúci post :)

Takže počas našich potuliek po Londýnskych uliciach som donútila priateľa a mamu aby so mnou zašli do obchodného domu Selfriges a House of Frasier, kde nájdete rôzne krásne naaranžované pultíky kozmetiky od výmyslu sveta.... no pre mňa raj na zemi :D
Poviem Vám pravdu, že najradšej by som tie obchody komplet vykúpila, ale keďže ešte nie som milonárka, musela som sa uskromniť len na pár kúskov. Samozrejme takých, po ktorých mi oči už dlhšiu dobu pokukovali.

Takže tu to je:


Na fotke je paleta očných tieňov Urban Decay z limitovanej edície k ich 15. výročiu, 2 make-upy Illamasqa a čierna ceruzka na oči od MAC.

Myslím, že značku MAC viacerým nemusím predstavovať. Čo sa však týka ostatných dvoch, v našich končinách sa vôbec nepredávajú, aj keď sem-tam zbadám niečo na slovenských "akože" e-shopoch, zvyčajne však tak predražené, že až.

Make up Illamasqua (Rich Liquid Foundation) je veľmi dobrej kvality a často vyhľadávaný profesionálnymi vizážistami. Typ, ktorý som si kúpila ja, je tuhšej krémovej konzistencie a je preto vhodný aj na foto alebo TV líčenie. Dá sa s ním krásne pracovať a vrstviť ho do požadovaného vzhľadu bez pocitu "omietky". Rovnako ani na pohľad nemáte pocit, že modelka ho má priveľa.


Paleta očných tieňov Urban Decay(15 Year Anniversary Eyeshadow Collection) je paletka 15 očných tieňov, ktoré sú veľmi jemné a zároveň vysoko pigmentované.
Paletka je rovnako výnimočná aj v tom, že tieto farby ešte nikdy neboli uvedené v predaji, takže aj pre nadšencov tejto značky to nie je len zberateľský kúsok, ale ďalšie krásne farby na hranie :)Narýchlo som urobila pár vzoriek:

V niektorých z ďalších postov sa Vám budem snažiť obe značky predstaviť troška viac, ako aj vytvoriť nejaký look s týmito krásnymi farbičkami :)

Dúfam, že sa Vám môj príspevok páčil, v prípade, že máte nejaké otázky, kľudne sa ozvite, rada odpoviem :)

Prajem príjemný víkend :))

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára