utorok 17. júla 2012

The Versatile Blogger Award :)

Ahojte!
Nejaký čas som tu nebola a doslova som sa stratila... nuž bola som na dovolenke a počas týždňa som toho mala toľko, že okrem vyhodnotenia giveaway a zaslania darčekov výhier som nič nestihla. Ani sa s vami rozlúčiť. Takže sa ospravedlňujem a dúfam, že čoskoro túto stratu doženiem :)

Začala by som s príspevkom ohľadom Versatile Blogger Award, v ktorej ma navrhla Mishella, za čo jej veľmi pekne ďakujem a som rada, že sa nie len jej, ale aj vám ostatným môj blog páči a budem sa snažiť pridávať príspevkov viac... dúfam :)S týmto ocenením som sa už niekedy v minulosti na nejakých blogoch stretla, ale nepamätám si do detailu pravidlá, ale páčili sa mi tie od Mishella a preto by som si ich rada požičala a pri tomto príspevku sa nimi riadila :)

Pravidlá by mali byť 3 a to:
1. Poďakovať sa bloggerke, ktorá vás označila. Je to slušné a naviac by to mala byť pre vás česť, že si vybrala práve vás.
2. Nominovať 15 blogov, ktoré ste nedávno objavili, alebo ich pravidelne sledujete, sú jedinečné, inšpirujú vás alebo inak obohacujú blogovú komunitu.
3. Na záver pripojiť 7 informácií o sebe, v podstate random veci, ktoré ste doteraz na svojom blogu neprezradili. 


1.
Poďakovala som sa aj na blogu Mishella aj vyššie v tomto príspevku a urobím to opäť :) ĎAKUJEM za nomináciu a veľmi si to vážim :)


2.
Tých blogov nebude asi 15 v poslednej dobe som skôr čítala moje obľúbené a raz za čas natrafila na niečo nové a zaujímavé. Možno títo bloggeri už toto ocenenie dostali, neviem, nehľadala som to u nich....
Takže:

úplne prvé dva blogy, ktoré ma dostali a doteraz ich horlivo sledujem je asi všetkým známa Dulce Candy a Kandee Johnson. Obe sledujem už pár rokov, ešte od čias keď nemali svoje fotky a videá až také premakané ako teraz, ale proste boli to moje prvé blogy, ktoré som vôbec začala sledovať :) a milujem ich dodnes a sú mojou veľkou inšpiráciou skoro vo všetkom :)


ako ďalší by som spomenula blog One of a kind, čo je blog Soničky Skoncovej, našej úspešnej modelky, ktorú som raz mala to potešenie stretnúť na jednej akcii, kde som líčíla a ona predvádzala a bola to veľmi milá osôbka a jej blog je plný inšpriácii z US fashion, jej úspechov a cestovateľských zážitkov a mňa veľmi baví :)

tento blog je zameraný prevažne na recenzie, ale tie ja môžem, takže čítam, čítam a čítam :) a odporúčam, odporúčam, odporúčam :) Vždy tu nájdem niečo, čo ma zaujme a o čo si rada prečítam.

pri tejto slečne si nie som istá, či som začala sledovať najprv blog alebo jej instagram... nevadí je to jedno! Na instagrame som stále a som nadšená z jej outfitov, ktoré sú niekedy celkom crazy, ale aj tak z nich nemôžem spustiť oči :)

tak túto slečnu sledujem už tiež dlhšie, niekedy od minulého roka. A pri čítaní jej blogu mám niekedy pocit, že čítam vlastné myšlienky... až ma to niekedy prekvapuje, koľko toho máme pravdepodobne spoločné :D prajem jej veľa úspechov :)

blog zameraný na líčenie, momentálne asi najnovšie objavený a líčenia sú inšpiratívne :)

To by bolo asi všetko momentálne. Sledujem blogov plno a stále objavujem nové, ale tieto sú moje najobľúbenejšie a úplne najsledovanejšie, tak dúfam, že sa nehneváte, že ich nie je 15 :)
.... ak som na niekoho zabudla tak sa ospravedlňujem, ale veď vy viete, že Vás sledujem cez GFC ;)


 3.
7 informácii o mne, ktoré som doteraz na svojom blogu neuviedla.... hmmmm toho by bolo vcelku dosť, ale veď postupne by ste sa k tomu so mnou prepracovali :)
Ale aspoň tých 7 vám teraz poviem :)


1. milujem svojho priateľa, ale to už som tu asi spomínala. Čo je však nové a ešte to vie len pár ľudí... na dovolenke ma požiadal o ruku :) a strašne sa z toho tešííííííííím :)
2. o tom, že som maniak do kozmetiky už asi viete :D, ale milujem aj knihy... a milujem twilight... no čo už aj ja som pred rokmi prepadla tomuto ošiaľu, aj keď som sa zo začiatku bránila. Nakoniec som si kúpila knižky a definitívne som sa zamilovala :D3. veľa rokov som sa venovala tancu, konkrétne hip-hopu a bola som členom SDA (Street Dance Academy), avšak pre neposlušné koleno som musela skončiť. Veľmi mi to chýba a rada na to spomínam. Zažila som s nimi kopec srandy a akcií :)


4. mám rada nezdravé nápoje a jedlo... no čo už so mnou, neviem si pomôcť :D zbožňujem kolu a vyprážané jedlo.. ja viem, že to nie je najzdravšie, aj sa to snažím obmedzovať, ale fakt to zbožňujem :D
5. robila som vedúcu v tábore :) Mám rada deti a keď prišla táto možnosť, neodolala som... Robila som to pár rokov v lete počas dovolenky v práci a užila som si tam veľa srandy a spoznala veľa nových ľudí a priateľov :)

6. milujem New York! Bola som tam raz asi pred 2 rokmi a túžim sa tam opäť raz vrátiť. Toto mesto mi zostalo hlboko v srdci!7. neúspešne som sa pokúšala študovať VŠ, ale nakoniec som to vzdala.... bolo to náročné popri práci a tá konkrétna škola ma vo veľa veciach sklamala... takže asi tak :D ale zatiaľ to neľutujem, na prácu sa sťažovať nemôžem, niektorí VŠ študenti takú nemajú..... a popravde niektorí čo chodia na pohovory sú úplne mimo... samozrejme sú aj výnimky :)


Ďakujem za pozornosť pri tomto rozsiahlom poste a dúfam, že vás aspoň trošku pobavil :)

2 komentáre:

  1. gratulujem k zasnubeniu :) Tak, v NY som este nebola, ale myslim, ze by ma nemuseli dlho prehovarat :)))

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ďakujem krásne :) no veru ani mňa! :D by som bola zbalená za 2 minúty... čo teda mne niekedy trvá celé hodiny :D

      Odstrániť